Milyonumuz, Vizyonumuz

GELİŞEN TÜRKİYE, DAHA TEMİZ BİR ÇEVRE sloganıyla mühendislik hizmetlerine başlayan, iş hayatımız geçen yıllar içerisinde çizgimizi değiştirmeksizin yine mühendislik dallarındaki faaliyetlerimizle geliştirilmiştir.

Kuruluşlarımızda hedefimiz;

• Müşteri ihtiyaçlarına göre en iyiyi,

• Sektördeki en iyi şartlarda

• En hızlı şekilde sunacak kaliteyi gerçekleştirmek

• Bu anlayışı standartlaştırarak prensip haline getirmektir.

Bugün bu hedefi yakalamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kaliteye inancımızın gereği olarak, kullanıcıların da kalitesini onayladığı ürünlerin üretici veya temsilcileri ile partnerlik yapılarak, yerli ve ithal cihaz, ekipman & aksesuar malzemelerin bayiliklerini alarak taahhütlerimizde kalitenin yanında uygun çözüm bulma kabiliyetimiz artmıştır.

misyon-vizyon

Kalite bilincinin en önemli maddesi olan insan kaynakları konusundaki titizliğimiz, firmamızda bulunan tecrübeli personelin ve aynı doğrultuda çalıştığımız taşeron ekiplerinde takım çalışması yöntemini uygulamaları ile hizmetimizin müşteri memnuniyetiyle sonuçlanması, taahhüdümüzün yerine getirildiğinin göstergesidir.

Uygulamalarımızla taahhütlerimizin önerilen kalitede ve verilen terminde bitirilmesi sağlanmıştır. Teknolojik gelişmeleri ve sistemleri yakından takip ederek, her yapıya uygun çözümler üretip, ekonomik şartları optimum seviyeye getirirken konfor şartlarından taviz vermeksizin üstün nitelikli sistemleri kurmak hedefimizdir.

Sizlerle beraber, gururla paylaşacağımız yeni projelerde çalışmak ümidiyle.

GENEL MÜDÜR : GÖKHAN GÖKGÖZ